S
LtIEngIRu
Svetainės medis - Klauskite Indastrus -
Apie mus |Atestatai |Darbuotojų atestatai |Kontaktai |Spauda pie mus |Klauskite
Biržų TP - Elektros darbai
 
 
Spauda pie mus
UAB "Indastrus" plėtra Kėdainių rajone 2014.06.03
Panevėžio darbo rinka - pigių prekių parduotuvė

"Nesiekiu pralobti staiga, nes kasmet planuoju verslą keleriems metams į priekį. Bet kokio verslo sėkmės garantija - specialistai, todėl didžiausia mano užduotis juos išsaugoti, - sakė bendrovės "Indastrus" savininkas Kęstutis Kišonas. - Tai geriausiai sekasi mokant gerus atlyginimus ir nuoširdžiai bendraujant su samdiniais".

Įmonėje jau kelerius metus iš eilės darbo užmokesčio fondas didinimas 10-15 procentų. Tačiau lygiavos įmonėje nėra."Darbuotojai žino, kad mokame už atlikta darbą, o ne darbo dieną. Ypač pasistengusiesiems per metus darbo užmokestį naujiems metams prasidėjus padidiname ir dar daugiau, - sako K.Kišonas. - Nė vienoje įmonėje nebeturėtų būti lygiavos, kai kalbame apie darbo užmokestį - nuo sovietmečio jau atitrūkome".

img   Plačiau
Sėkmė - investicijos į specialistus

Lauko ir vidaus elektros instaliacijas projektuojanti bei montuojanti Panevėžio UAB "Indastrus" 2005-aisiais augo 35 proc. ir buvo pripažinta geriausia Aukštaitijos paslaugų įmone. Panevėžiečiai vietoje nesustoja - jie įsitikinę, kad šiuo metu įsisavinamos investicijos į naują elektros skydų rinkimo cechą turėtų padidinti apyvartą ir pelną.

Kęstutis Kišonas, UAB "Indastrus" generalinis direktorius, VŽ tvirtino, kad iki Kalėdų bus pastatytas naujo cecho 1 600 m² pastatas, o kitų metų sausį sumontuota nauja įranga. Š ios investicijos vertė - apie 0,32 mln. Lt.

img   Plačiau
"Indastrus" laimi specialistus viliodamas atlyginimais

Lauko ir vidaus elektros instaliacijas projektuojanti bei montuojanti Panevėžio UAB "Indastrus" pati rengia kvalifikuotus darbuotojus, nes iš mokyklų ateina darbui netinkami specialistai. Siūlydami regione vienus iš didžiausių atlyginimų įmonė sugeba išlaikyti aukštos kvalifikacijos specialistus ir planuoja jų priimti dar daugiau.

"Skirtingai nei kai kurie mūsų kolegos, nedejuojame, kad trūksta kvalifikuotų darbuotojų. Imame žemos kvalifikacijos, mūsų sudėtingam darbui neparengtus elektrikus ir rengiame iš jų aukštos klasės specialistus, nemažai investuojame į žmonių mokymus", - VŽ pasakojo Kęstutis Kišonas, UAB "Indastrus" generalinis direktorius ir bendrasavininkas.

img   Plačiau
Kristaus Prisikėlimo bažnyčia. Naujai įvertinta praeitis

UAB "Indastrus" atliko visus elektros darbus Kristaus prisikėlimo bažnyčioje, Kaune. Apie tai rašė žurnalas "Architektūra, projektavimas, statyba" (2005 pavasario numeris).

Ant Žaliakalnio šlaito stovinčios, iš visų Kauno miesto pusių matomos Prisikėlimo bažnyčios istorija prasidėjo 1922 m., kai kilo idėja Dievui atsidėkoti už atgautą laisvę ir pastatyti tautos atgimimo simbolį. 1928 m. buvo paskelbtas konkursas, o vėliau nuspręsta pasinaudoti trečiąją premiją laimėjusio inžinierius Karolio Reisono projektu. Tačiau paaiškėjus, kad projektui įgyvendinti prireiks apie 3 mln. litų, jis nebuvo patvirtintas.

img   Plačiau
Kvalifikuotus specialistus išlaiko atlyginimais ir mokymais

Geriausia 2005 m. Aukštaitijos paslaugų įmonė Panevėžio UAB "Indastrus", užsiimanti lauko ir vidaus elektros instaliacijų projektavimu bei montavimu, neužmiega ant laurų ir praėjusią savaitę atidarė elektros skydų rinkimo cechą, kuris turėtų padidinti apyvartą ir pelną.

"Iki šiol skydus taip pat surinkinėdavome, tačiau dėl patalpų trūkumo negalėjome įdarbinti daugiau žmonių, todėl dalį skydų tekdavo pirkti iš kitų gamintojų. Dabar jais apsirūpinsime patys", - 0365 mln. Lt investicijų į naują cechą būtinybę grindžia Kęstutis Kišonas, UAB "Indastrus" generalinis direktorius.

img   Plačiau
UAB "Indastrus": investicija į darbuotoją atsiperka

Viena Aukštaitijos regiono lyderių elektrotechnikos srityje UAB "Indastrus" praėjusią savaitę buvo įvertinta kaip įmonė, šiais metais teikusi geriausias paslaugas. Pripažinimą bendrovė "Indastrus" pelnė įmonės vadyboje ir atliekamuose darbuose įdiegusi pasaulinius standartus. Tačiau siekiant šio garbingo titulo įmonei teko nemažai paplušėti.

UAB "Indastrus", jauna ir sparčiai auganti įmonė, galėtų būti sektinu pavyzdžiu versle. Įmonė buvo įkurta 2001 metų spalį, realiai veikla buvo pradėta po metų. Per trejus metus įmonės darbuotojų padaugėjo iki 60, nuolat auga investicijos ir gerėja atliekamų darbų kokybė.
 

img   Plačiau

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UAB "Indastrus"
Pajuostės pl. 36,
LT-36104 Panevėžys

Tel. 8-45 502 335,
Faks. 8-45 502 318
El. paštas indastrus@indastrus.lt

© Indastrus Apie mus |Atestatai |Darbuotojų atestatai |Kontaktai |Spauda pie mus |Klauskite
Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo