S
LtIEngIRu
Svetainės medis - Klauskite Indastrus -
Apie mus |Atestatai |Darbuotojų atestatai |Kontaktai |Spauda pie mus |Klauskite
Biržų TP - Elektros darbai
 
 
Spauda pie mus
"Indastrus" laimi specialistus viliodamas atlyginimais

Lauko ir vidaus elektros instaliacijas projektuojanti bei montuojanti Panevėžio UAB "Indastrus" pati rengia kvalifikuotus darbuotojus, nes iš mokyklų ateina darbui netinkami specialistai. Siūlydami regione vienus iš didžiausių atlyginimų įmonė sugeba išlaikyti aukštos kvalifikacijos specialistus ir planuoja jų priimti dar daugiau.

"Skirtingai nei kai kurie mūsų kolegos, nedejuojame, kad trūksta kvalifikuotų darbuotojų. Imame žemos kvalifikacijos, mūsų sudėtingam darbui neparengtus elektrikus ir rengiame iš jų aukštos klasės specialistus, nemažai investuojame į žmonių mokymus", - VŽ pasakojo Kęstutis Kišonas, UAB "Indastrus" generalinis direktorius ir bendrasavininkas.

Vien šiemet (2004) į darbą įmonė priėmė 22 darbuotojus, šiuo metu jų iš viso yra 55.

"Žinoma, darbuotojų dar trūkstame, nes užsakymų turime pakankamai, tačiau tikimės jų rasti ir parengti pagal mūsų poreikius dar daugiau", - naujas darbo vietas planuoja p. Kišonas.

Atlyginimai tik auga

Tai, kad darbuotojai neišeina į kitas įmones ar neišvažiuoja į užsienį, lemia i darbo užmokestis, o jis, bendrovės vadovo tikinimu, yra vienas iš didžiausių šioje verslo srityje regione. "Indastrus" elektrikų vidutinis atlyginimas siekia 1 700 Lt, o iki metų pabaigos kils iki 1 900 Lt. Inžinieriai uždirba dar daugiau - vidutiniškai 2 200 Lt, o nuo kitų metų šis rodiklis dar augs.

Jauna įmonė, darbus pradėjusi vos prieš dvejus metus, pernai Panevėžio miesto savivaldybės pripažinta geriausia pradedančiąja įmone, sparčiai augina apyvartą. Per 7 2004 m. mėnesius, palyginti su pernai, "Indastro" pardavimai augo 184 proc. iki 2,78 mln. Lt. Iki metų pabaigos, p. Kišono įsitikinimu, apyvarta išaugs bent iki 5,5 mln. Lt (2003 m. buvo 3,08 mln. Lt).

Klientai grįžta

Pasak generalinio direktoriaus, viena iš pagrindinių augimo priežasčių - kokybiškas darbas ir geri santykiai su klientais po užsakymo įvykdymo.

"Visada po pusmečio klientų pasiteirauju nuomonės apie mūsų darbų kokybę, palaikau žmogiškus santykius. Džiaugiuosi, kad neteko taisyti nė vieno broko, užsakovai mumis patenkinti, todėl pas mus vėl grįžta", - tvirtina p. Kišonas.

Vieni iš didžiausių panevėžiečių užsakovų - "Rytų skirstomieji tinklai" (RST). Pernai šios įmonės užsakymai sudarė 34 proc. visų "Indastrus" darbų. Š iais metais su RST taip pat pasirašyta sutartis dėl modulinių transformatorinių statybų, kabelinių, oro linijų tiesimo. Iš viso šiuo metu "Indastrus" dirba per 30 objektų, įmonės klientai yra statybos įmonės, "Lietuvos dujos", "Kalnapilio-Tauro grupė" ir t.t.


Ponas Kišonas įvardija ir dar keletą įmonės sėkmės raktų.

"Didelis mūsų privalumas tai, kad turime net tris projektuotojus, todėl galime patys atlikti darbus nuo projekto iki montavimo. Be to, abejoju, ar daug įmonių Lietuvoje turi net keturis atestuotus kabelinių movų montavimo specialistus", - džiaugiasi įmonės strategas. Vienam žmogui gauti tokį atestatą kainuoja 3 500 Lt.

Š iemet "Indastro" investicijos pasieks beveik 0,6 mln. Lt. Daugėjant darbų, įmonė skuba įsigyti kuo daugiau įrengimų ir technikos.

Vienas iš artimiausio laikotarpio strateginių planų - spalį įsigyti ISO 2001 ir ISO 14000 sertifikatus. Tada kitais metais įmonė sieks atestato, suteikiančio teisę teikti paslaugas prie aukštos įtampos - iki 330 kW įrenginių.

"Aukštaitijos regione įmonių, galinčių teikti tokias paslaugas, nėra, todėl gavę šią teisę planuojame gana spartų apyvartos augimą", - planus dėsto p. Kišonas.
Darius Simėnas
"Verslo žinios" 2004 rugsėjo 7 d.

back   Atgal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UAB "Indastrus"
Pajuostės pl. 36,
LT-36104 Panevėžys

Tel. 8-45 502 335,
Faks. 8-45 502 318
El. paštas indastrus@indastrus.lt

© Indastrus Apie mus |Atestatai |Darbuotojų atestatai |Kontaktai |Spauda pie mus |Klauskite
Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo