S
LtIEngIRu
Svetainės medis - Klauskite Indastrus -
Apie mus |Atestatai |Darbuotojų atestatai |Kontaktai |Spauda pie mus |Klauskite
Biržų TP - Elektros darbai
 
 
Spauda pie mus
Sėkmė - investicijos į specialistus

Lauko ir vidaus elektros instaliacijas projektuojanti bei montuojanti Panevėžio UAB "Indastrus" 2005-aisiais augo 35 proc. ir buvo pripažinta geriausia Aukštaitijos paslaugų įmone. Panevėžiečiai vietoje nesustoja - jie įsitikinę, kad šiuo metu įsisavinamos investicijos į naują elektros skydų rinkimo cechą turėtų padidinti apyvartą ir pelną.

Kęstutis Kišonas, UAB "Indastrus" generalinis direktorius, VŽ tvirtino, kad iki Kalėdų bus pastatytas naujo cecho 1 600 m² pastatas, o kitų metų sausį sumontuota nauja įranga. Š ios investicijos vertė - apie 0,32 mln. Lt.

"Iki šiol skydus taip pat surinkdavome, tačiau dėl patalpų trūkumo negalėjome įdarbinti daugiau žmonių, todėl dalį skydų tekdavo pirkti iš kitų gamintojų. Dabar jais apsirūpinsime patys, įkursime šešias naujas darbo vietas", - sako p. Kišonas ir pateikia naujo cecho būtinybės pavyzdį: praėjusių (2005) metų vasarą pastatytam prekybos ir pramogų centrui reikėjo sumontuoti skydų už 0,2 mln. Lt. Tačiau "Indastrus" buvo pajėgus savo jėgomis pagaminti skydų tik už pusę šios sumos, likusius pirko iš kitų įmonių.

Be naujo cecho, panevėžiečių šių metų investicijos sudarė 0,36 mln. Lt.

Kitais metais (2006) įmonė taip pat suplanavusi beveik 0,5 mln. investicijas. "Indastrus" 2006 m. antrą ketvirtį pradės gaminti elektros apskaitos skydus. Kol kas jų Panevėžio regione negamina niekas.

Be didelio nepražuvo

Per šių metų 10 mėn. "Indastrus" pasiekė didesnę nei visų 2005 m. apyvartą - beveik 8 mln. Lt. Iki metų pabaigos šis rodiklis šoktelės iki 10 mln. Lt.

VŽ rašė (2005 09 15), kad bendrovė šiemet prarado užsakymus, kai "Rytų skirstomieji tinklai" (RST), iš kurių gaudavo apie trečdalį darbų, įsteigė antrinę įmonę. Tačiau ir be didžiausio užsakovo panevėžiečiai augimą išlaikė.

"Nuo šių metų visi RST investiciniai projektai ir nauji darbai be konkurso atiduodami įsteigtai antrinei įmonei "Elektros paslaugos", todėl mums tai buvo skaudus smūgis per apyvartą. Tačiau sutelkėme daugiau dėmesio į įvairius vidaus instaliacinius darbus ir pavyko išlaikyti kilimą", - džiaugiasi p. Kišonas. Be to, įmonė sugebėjo rasti ir naujų lauko tinklų darbų užsakovų, todėl šios srities apyvarta taip pat nesumažėjo.

Kaip vieną iš sėkmės sąlygų p. Kišonas įvardija darbuotojų aukštą kvalifikaciją.

Š ių metų pradžioje "Indastrui buvo suteiktos vadybos sistemos ISO 9001:2000 sertifikatas.

"Lapkritį įmonę tikrinęs auditas patvirtino, kad mūsų vadovybės vadybinis lygis aukštas, gerau įmonės išteklių vadyba, aukštas darbuotojų kompiuterinio raštingumo lygis", - didžiuojasi personalu p. Kišonas.

58 darbuotojus turinti įmonė nuolat investuoja į specialistus. Vien šiemet į įvairius kursus buvo išsiųsta per 15 darbuotojų. Mokymams, studijos, kvalifikacijos kėlimui "Indastrus" šiemet išleido 20 000 Lt, kitai metais planuoja tam skirti 25 000 Lt.

"Trūkstant kvalifikuotų darbuotojų, priimame žemos kvalifikacijos, mūsų sudėtingam darbui neparengtus elektrikus ir parengiame iš jų aukštos klasės specialistus", - pasakoja p. Kišonas.

Jauna įmonė, darbus pradėjusi vos prieš 3 metus (2003 m.) laimėjo geriausio Panevėžio pradedančiojo verslininko konkursą, pernai užėmė pirmą vietą Panevėžio apskrityje pagal apyvartą tarp įmonių, vykdančių elektros montavimo darbus, o šiemet buvo pripažinta geriausia Aukštaitijos paslaugų įmone konkurse, kurį surengė Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai.
Darius Simėnas,
"Verslo žinios", 2005 gruodžio 9 d.

 

back   Atgal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UAB "Indastrus"
Pajuostės pl. 36,
LT-36104 Panevėžys

Tel. 8-45 502 335,
Faks. 8-45 502 318
El. paštas indastrus@indastrus.lt

© Indastrus Apie mus |Atestatai |Darbuotojų atestatai |Kontaktai |Spauda pie mus |Klauskite
Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas optimizavimas seo